Hızlı Finansman ile Banka Şubesine Uğramadan Kredi Kullanmak Mümkün

Türkiye’nin en önde gelen katılım bankası olan Türkiye Finans Katılım Bankası’nın 2013 senesinde hizmete sunduğu Hızlı Finansman ile finansman ihtiyacı olan herkes banka şubesine gitmesine gerek kalmadan ihtiyacı olan ürünü alacağı mağazadan kredi kullanarak satın alabiliyor.

Beyaz eşyadan mobilyaya, eğitimden yalıtıma, elektronik marketlerden otomobil bayilerine kadar bir çok sektörde anlaşmalı olunan bayilerden yapacağınız tüm alışverişlerinizde Hızlı Finansman ile kolayca gerek duyduğunuz finansmanı sağlayabilirsiniz. Bunun için yanınızda sadece kimliğinizin olması yeterli. Bayi yetkilisi, Bankanın bayilere kurduğu web tabanlı online ekran üzerinden kimlik bilgilerinizi girerek 2 dk gibi çok kısa bir sürede kredi başvurunuzun cevabını öğrenebiliyor ve cevap olumlu ise hemen bayide gerekli evrakları imzalayarak almak istediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz. ” Siz Karar Verene Kadar Hızlı Finansman Hazır ” mottosundan da anlaşılacağı gibi sistem çok hızlı çalışıyor, başvurunuz anında bankanın sistemine gönderiliyor, otomatik kontrollerden geçerek cevabı hemen bayi ekranın düşüyor.

Müşterilerine her anlamda hizmetin en kalitesini sunmayı kendine hedef edinen Türkiye Finans Katılım Bankası, farklı kanallardan başvurular alarak mevcut müşterilerine ve potansiyel müşterilerine yoğun banka prosedürlerine maruz kalmadan, banka banka şube şube gezmeden kolayca ihtiyaçları olan finansmanı sağlamaktadır. Özellikle  kredi kartına gelen sınırlamalardan sonra satış hacimleri düşen eletronik sektöründe faaliyet gösteren firmalar Hızlı Finansman’a yoğun ilgi göstermekteler.

Share This Post

Related Articles

Leave a Reply

© 2018 Kredi Başvuruları. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie